Sluiseiland: uniek wonen met uitzicht op water en groen
15 februari 2021
Tussen het Merwedekanaal en het historische stadshart van Vianen vind je Sluiseiland. Een uniek eiland waar grootschalig groen en waterstructuren centraal staan. In fase 2 (Centraal) zijn nog enkele woningen te koop, waaronder 2 royale appartementen.
De royale appartementen (E28 en E29) liggen op de bovenste verdieping en hebben woonoppervlaktes van 146 en 157 m². Beiden beschikken over een zeer ruime living en keuken en een royale badkamer. Appartement E28 heeft 3 grote slaapkamers en een balkon op het oosten met uitzicht op het Merwedekanaal. Appartement E29 is voorzien van 2 ruime slaapkamers en een balkon op het westen. Hier geniet je van de avondzon en kijk je uit op de haven. Beide appartementen hebben tot slot nog een eigen parkeerplaats en berging in de ondergrondse stallingsgarage. De koopsom voor appartement E28 bedraagt € 658.750,- v.o.n., die voor appartement E29 is € 721.750,- v.o.n.
Sluiseiland neemt een bijzondere plek in de stad in en vraagt dan ook om een bijzondere, kwalitatieve invulling die Vianen nog verder verrijkt. Het Sluiseiland als woongebied. Gesloten in het hart van Vianen. Dicht tegen de historische binnenstad aan, met zicht op de Lek en omgeven door groen. Het wordt een nieuw stukje stad, waar jong en oud zich helemaal thuis zullen voelen. Een plek van verbinding, waar historie op een eigentijdse manier beleefd kan worden.
Heb jij interesse in één van de royale appartementen uit fase 2, of wil je weten wat Sluiseiland jou nog meer te bieden heeft? Neem dan contact op met de verkopend makelaar voor meer informatie en de actuele beschikbaarheid binnen dit nieuwbouwproject.
Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen rondom Sluiseiland Centraal?
Bekijk ook het project Sluiseiland Centraal
Sluiseiland Centraal
Vianen
86 m2 - 140 m2 woonoppervlakte
17 woningen beschikbaar
Blijf op de hoogte
van alle ontwikkelingen rond Sluiseiland Centraal
Bekijk ook het project Sluiseiland Centraal »
Meer nieuws
Start verkoop De Kiem van Houten fase 2B
26 februari 2021 |
Houd inbrekers buiten de deur met deze maatregelen
26 februari 2021 |
Voorinschrijving Rijnvliet fase 10A start 4 maart a.s.
25 februari 2021 |
Nieuwe fase De Houttuin in aantocht
24 februari 2021 |
Zo creëer je een groene én onderhoudsvriendelijke tuin
23 februari 2021 |
Woon-werkappartementen Picaz: een fijne plek om te wonen én werken
21 februari 2021 |
Hoe krijg je bouwvocht uit je nieuwbouwhuis?
20 februari 2021 |
Bouwwerkzaamheden Park Avenue gestart
18 februari 2021 |
Hoe blijft wonen betaalbaar voor iedereen?
16 februari 2021 |