Investeren in een dakkapel?
14 april 2018
Een nieuwbouwhuis kopen is één ding. Alle opties die vervolgens op je pad komen is een tweede! Een uitbouw, welke vloer past bij het interieur, hoe duurzaam gaan we? De keuzes zijn legio!
Denk hier goed over na. Want als je eenmaal in je mooi ingerichte droomhuis zit, wil je liever niet de boel weer overhoop halen omdat een dakkapel de zolder verandert in een hele mooie extra kinderkamer die onverwacht toch nodig is. Ook is het vaak goedkoper om een optie - zoals een uitbouw - bij de bouw mee te nemen, dan deze later te realiseren. Afgezien van het gedoe wat je op je hals haalt.
Daarnaast moet je ook rekening houden met kosten voor een vergunning. En deze verschillen stevig per gemeente! Zo betaalt een Utrechter 226 euro voor een dakkapelvergunning, in Vianen is dat 715 euro.
Meer nieuws
Bouw Sluiseiland Vianen in volle gang
21 januari 2021 |
Verkoop BijVianen fase 2 gestart
20 januari 2021 |
Welke hypotheek kies jij voor je nieuwbouwwoning?
19 januari 2021 |
Riant wonen in Wisselspoor
17 januari 2021 |
Kwartaalcijfers Q4: Wederom meer nieuwbouwwoningen verkocht
15 januari 2021 |
De Stedeling: profiteer nu van 2 maanden huurkorting!
15 januari 2021 |
De transformatie van de wijk Rijnhuizen
15 januari 2021 |
Voorbereidingen bouw De Houttuin gestart
14 januari 2021 |
Bepaal de sfeer voor je nieuwbouwhuis met een moodboard
12 januari 2021 |
Picaz: Wonen in hartje Leidsche Rijn!
10 januari 2021 |